|
|
| Menşe yeri: | Şangay, Çin |
| Marka adı: | LIANGUI |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | LG-PL-10 |
Şirketimizin tamamen yeni bir tasarıma sahip en son ürünü, güç kaynağı gerektirmez ve saf gazla çalışır. Doğrudan soluk borusuna bağlanabilir ve kuru buz öğütme fonksiyonu ile birlikte gelir. Gövdesi küçük ve esnektir, hareket etmesi kolaydır ve çok az kuru buz tüketir, bu da düşük kullanım maliyetleri sağlar; 0.3-2.0mm kuru buz peletleri püskürtür
| Kuru buz boyutu | 3mm kuru buz parçacıkları |
| Kuru buz ağırlığı | |
| Boyutlar | 550*300*350mm |
| toplam ağırlık | 10KG |
| Buz tüketimi | 0-0.4kg/dak |
| Hava tüketimi | 0.5-1.0m³/dak |
| Enjeksiyon basıncı | 3.0-6.0bar |
| Giriş konektörü | |
| Güç kaynağı | gaz |
| soluk borusu | 12mm, 5M standart konfigürasyon, 2 özelleştirilebilir uzunlukta |
| Buz püskürtme tüpü | 3/8 inç, standart 3M |
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd., akıllı ekipman ve robotların uygulanmasına odaklanarak, endüstriyel otomasyonu gerçekleştirmek ve işletmelerin akıllı üretim yapmasına yardımcı olmak için teknoloji aracılığıyla dünyanın refahını ve gelişimini teşvik etmeye kararlıdır.
Biz akıllı ekipman ve robotik sistem entegrasyonu hizmet sağlayıcısıyız. Şirketimiz profesyonel bir dış ticaret satış ekibine ve deneyimli bir teknik destek ekibine sahiptir. Ortaklarımız Çin'deki çeşitli endüstrilerde liderlerdir. Ayrıca, ekip çalışmamızın ilkeleri müşteri odaklılık ve hızlı çözümdür. İş kapsamımız kuru buz temizleme
makinesi, endüstriyel robot, mekanik ve elektrikli ekipman, laboratuvar aletleri vb. Mobil, ev aletleri, mikroelektronik, tıbbi, gıda ve diğer endüstrilerdeki müşterilerimize çeşitli otomasyon çözümleri sunduk, bu da dünya çapındaki müşterilerin güveni ve desteğiyle mükemmel bir itibar kazandırdı.
kuru buz temizleme iş bölümümüz, yeşil ve çevre koruma konseptine dayalı, yüksek ve yeni teknolojiye dayanan kuru buz temizleme ekipmanlarının tasarımı, Ar-Ge, üretimi ve satışında uzmanlaşmıştır, öncelikle endüstriyel tahribatsız temizlik, kalıp temizleme işlemi, hassas işleme ve çapak alma, kuru buz soğuk zinciri vb. İhtiyaçları için, müşterilere standart dışı özelleştirilmiş otomatik temizleme çözümleri sunar. şirketimiz eksiksiz bir kuru buz endüstri zinciri oluşturmaya kararlıdır ve enjeksiyon kalıplama, döküm, kauçuk, elektronik, damgalama, kaynak, elektrik gücü, kimyasallar, tekstil, baskı, gıda ve içecek, tıp, havacılık ve otomobil 4s dükkanları ve diğer pazar alanlarında yaygın olarak kullanılan çeşitli kuru buz temizleme ekipmanları geliştirmiştir, temizlik ve yüzey ön işlem sorunlarını çözmelerine yardımcı olarak müşterilerimiz için değer yaratıyoruz, bu da mükemmel bir itibar ile dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve desteğini kazanıyor.
![]()
![]()
![]()
S1: Fiyat terimi nedir?
A: FOB Şanghay
S2: Ödeme yöntemleriniz nelerdir?
A: Şu anda yalnızca teslimattan önce ödemeyi destekliyoruz, umarım anlarsınız
S3: Özel garanti hizmetiniz nasıl?
A: Tüm ürünlerimiz bir yıllık garanti süresi ile sağlanır, satış sonrası çağrılar günde 24 saat görevdedir ve çalışma sırasında anında yanıt verilir
S4: Bir ticaret şirketi misiniz yoksa fabrika mısınız?
A: Kendi fabrikamızla bir teknoloji şirketiyiz, bu tür ürünleri geliştiren profesyonel bir ekibimiz var
S5: Teslimattan önce tüm mallarınızı kontrol ediyor musunuz?
A: Evet, aletlerin her bileşeni fabrikadan ayrılmadan önce kesinlikle kontrol edilmelidir.