GI35, entegre ön yükselticili pasif bir piezoelektrik akustik emisyon sensörüdür, bağlanmasına gerek yoktur
ek bir ön yükselticiye, böylece kablolama işini basitleştirir. Düşük frekanslı tepkisi, onu uygun hale getirir
beton, çelik yapılar ve jeolojik yapılar gibi büyük nesnelerin izlenmesi için. Ayrıca izleme için de kullanılabilir
depolama tanklarının veya vanaların sızıntısı ve korozyonu ve kısmi deşarj tespiti için.
| Teknik Özellikler | |
| Rezonans Frekansı Ref V/(m/s) | 40kHz |
| Frekans Aralığı | 15kHz-70kHz |
| Hassasiyet Zirvesi Ref V/(m/s) | >75dB |
| Entegre ön yükseltici | 40dB28V |
| Ön Yükseltici Empedansı | 50Ω |
| Çalışma Sıcaklığı. | -20 ila 50°C |
| Boyut(DxY) | 22x42.6mm |
| Ağırlık | 79 g |
| Kasa Malzemesi | SUS-304 |
| Yüzey Malzemesi | Seramik |
| Koruma Sınıfı | IP62 |
| Konnektör | SMA |
| Konnektör Konumu | Yan |
| Aksesuarlar | |
| Sinyal kablosu modeli | RG178/RG316 |
| Sabitleme | Saddle tipi |
![]()
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd., teknoloji aracılığıyla dünyanın refahını ve gelişimini teşvik etmeye, odaklanmaya kararlıdırkuruluşlarınve maliyeti en aza indirmelerine yardımcı olmak.Şirketimiz, profesyonel bir dış ticaret satış ekibine ve deneyimli bir teknik destek ekibine sahiptir, ekibimizin çalışma prensipleri müşteri odaklı ve hızlı çözümdür. İş kapsamımız şunları içerir: Tahribatsız Muayene (NDT) Test Ekipmanları, Akustik Emisyon Test Cihazları, Endüstriyel Robot, Mekanik ve Elektrikli Ekipman vb.NDT test bölümümüz, Akustik Emisyon Test Cihazları, Ultrasonik Hata Dedektörü, Ultrasonik Kalınlık Ölçer ve diğer Test Cihazlarının Ar-Ge, üretim, satış ve teknik uygulama hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Ar-Ge ekibimiz Sensörler, Elektronik Ölçüm Yazılım ve Donanımları geliştirme yeteneğine sahiptir, ayrıca müşteriler için Standart Dışı Otomatik ve Robotik Muayene Ekipmanları da özelleştirebiliriz. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak Endüstriyel Alan (Havacılık, Demiryolu, Otomotiv, Petrol ve Gaz, İmalat, Proses Endüstrisi) ve Enerji Üretimi (Yenilenebilir, Nükleer, Yeni Reaktörler, Gelişmiş Reaktörler, Araştırma Reaktörleri, Gaz Kombine, Kömür, Kojenerasyon) alanlarında kullanılmaktadır.
Amacımız, müşterilerimizin yüksek güvenlik standartlarını karşılamalarına her zaman yardımcı olmak, küresel hizmetlere dayalı verimli muayene çözümleri önermek, maliyetleri düşürmek ve süreç verimliliğini artırmak, endüstriyel tesislerin ve enerji üretiminin güvenli, verimli ve mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlamaktır.Ana ürünlerimiz olan AE sistemleri ve cihazları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve diğer ülkelere satılmış olup, mükemmel bir itibarla dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmıştır. sertifikaSSSİmalat ve ticaret.2.Teslimat süreniz nedir?
Farklı sipariş miktarına göre 10-30 gün.3.Garanti süreniz nedir?Teslimat tarihinden sonra bir yıl.4.OEM/ODM mevcut mu?Evet.
![]()
![]()