G40 pasif bir piezoelektrik akustik emisyon sensörüdür.Düşük frekans tepkisi, izleme için uygun olmasını sağlar
beton, çelik yapılar ve jeolojik yapılar gibi büyük nesnelerin koşulları. Ayrıca izleme için de kullanılabilir
basınçlı kapların veya vanaların sızıntısı ve korozyonu ve kısmi deşarj tespiti için.
| Teknik Özellikler | |
| Rezonans Frekansı Ref V/(m/s) | 40kHz |
| Frekans Aralığı | 15kHz-70kHz |
| Hassasiyet Zirvesi Ref V/(m/s) | >75dB |
| Çalışma Sıcaklığı. | -20 ila 120°C |
| Boyut(DxY) | 22x36.8mm |
| Ağırlık | 82g |
| Kasa Malzemesi | SUS-304 |
| Yüzey Malzemesi | Seramik |
| Koruma Sınıfı | IP62 |
| Konnektör | M5 |
| Konnektör Konumu | Yan |
| Aksesuarlar | |
| Sinyal kablosu modeli | RG178/RG316 |
| Sabitleme | Eyer tipi |
| Ön yükseltici | PAS/PAV |
![]()
Sensör Veri Sayfası
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd., teknoloji aracılığıyla dünyanın refahını ve gelişimini teşvik etmeye kararlıdır, odaklanmaktadır,Ekipman vekarşılamalarına yardımcı olmak, küresel hizmetlere dayalıkuruluşlarınAmacımız her zaman müşterilerimizinvemaliyeti en aza indirmelerineyardımcı olmak için.Biz akıllı ekipman ve otomasyon çözümüentegrasyon hizmet sağlayıcısıyız.Tahribatsız MuayeneTest Ekipmanları, Akustik
EmisyonTestCihazları, EndüstriyelRobot, Mekanik veElektrikS: Müşteriye ne kadar sürede yanıt verirsiniz? vb.Tahribatsız Muayeneyüksek güvenlik standartlarınıkarşılamalarına yardımcı olmak, küresel hizmetlere dayalıverimli muayene çözümleriS: Müşteriye ne kadar sürede yanıt verirsiniz?maliyeti azaltmak ve süreç verimliliğini artırmak,UltrasonikHataDedektörü,UltrasonikKalınlıkÖlçerve diğer Test Cihazlarının Ar-Ge, üretim, satış ve teknik uygulama hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Ar-Ge ekibimizkarşılamalarına yardımcı olmak, küresel hizmetlere dayalıgeliştirmekarşılamalarına yardımcı olmak, küresel hizmetlere dayalıStandart DışıOtomatik ve Robotik Muayene Ekipmanları
özelleştirebiliriz. Ürünlerimiz ağırlıklı olarakEndüstriyel Alan(Havacılık, Demiryolu, Otomotiv, Petrol ve Gaz, Üretim, Proses Endüstrisi) veEnerji Üretimi(Yenilenebilir, Nükleer, Yeni Reaktörler, Gelişmiş Reaktörler, Araştırma Reaktörleri, Gaz Kombine, Kömür, Kojenerasyon) alanlarında kullanılmaktadır.Amacımız her zaman müşterilerimizinyüksek güvenlik standartlarınıkarşılamalarına yardımcı olmak, küresel hizmetlere dayalıverimli muayene çözümleriS: Müşteriye ne kadar sürede yanıt verirsiniz?maliyeti azaltmak ve süreç verimliliğini artırmak,endüstriyel tesislerinAna ürünlerimiz olan AE sistemleri ve cihazları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve benzeri ülkelere satılmış olup, mükemmel itibarıyla dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmıştır.SSSgüvenli, verimlivemükemmelçalışmasını sağlamaktır.Ana ürünlerimiz olan AE sistemleri ve cihazları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve benzeri ülkelere satılmış olup, mükemmel itibarıyla dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmıştır.SSSS: Müşteriye ne kadar sürede yanıt verirsiniz? A: Sizinle yakında iletişime geçeceğiz. En geç 10 saati aşmayacaktır.S: Ürünlerin kalitesi nasıl? A: ISO ve CE sertifikalarımız var. Sertifikalarımızı referansınız için size gönderebiliriz.S: Ürünün fiyatı nedir? A: Hepimizin inandığı gibi kalite en önemli şeydir. En iyi kalitede makineleri en iyi fiyatla sunacağız.S: Teslimat süresi nasıl? A: Ürünlerimizin çoğu stokta bulunmaktadır, test edildikten sonra teslimatınız için teslimat süresi yaklaşık 5-7 gündür.S: Fabrikanızı ziyaret edebilir miyiz? A: Elbette, lütfen fabrikamızı ziyaret etmekten çekinmeyin.S: Garanti ne kadar? A: 12 ay. Garanti süresi ücretsiz bakım.
![]()