LS 5VDC, içsel güvenlik gerektiren zorlu ortamlarda sızıntı ve korozyon tespiti için uygundur
ve boru hatları, tanklar, köprüler vb. gibi yapıların sağlık izlenmesi için.
| Teknik Özellikler | |
| Rezonans Frekansı Ref V/(m/s) | 35kHz |
| Frekans Aralığı | 15kHz-70kHz |
| Hassasiyet Zirvesi Ref V/(m/s) | >65dB |
| Entegre ön yükseltici | 26dB 5V |
| Ön Yükseltici Empedansı | 50Ω |
| Çalışma Sıcaklığı. | -20 ila 50°C |
| Boyut(DxY) | 22×42.6mm |
| Ağırlık | 54 g |
| Kasa Malzemesi | SUS-304 |
| Yüzey Malzemesi | Seramik |
| Koruma Sınıfı | IP62 |
| Konnektör | SMA |
| Konnektör Yeri | Yan |
| Aksesuarlar | |
| Sinyal kablosu modeli | RG178/RG316 |
| Sabitleme | M36 |
![]()
Sensör Veri Sayfası
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd., teknoloji aracılığıyla dünyanın refahını ve gelişimini teşvik etmeye kararlıdır, odak noktasıenerji üretimininEkipman vemaliyeti düşürmek ve süreç verimliliğini artırmakdir, işletmelerinverimli muayene çözümlerivemaliyeti en aza indirmelerineyardımcı olmak.Biz akıllı ekipman ve otomasyon çözümüentegrasyon hizmet sağlayıcısıyız.NDTTest Ekipmanları, Akustik
EmisyonTestCihazları, EndüstriyelRobot, Mekanik veElektrikSSSvb. içerir.NDTsunarakmaliyeti düşürmek ve süreç verimliliğini artırmak,SSSveenerji üretimininHataDedektörü, UltrasonikKalınlıkÖlçerve diğer Test Cihazlarının Ar-Ge, üretim, satış ve teknik uygulama hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Ar-Ge ekibimizSensörler, Elektronik Ölçüm Yazılım ve Donanımları geliştirebilmeyeteneğine sahiptir, ayrıca müşteriler içinmaliyeti düşürmek ve süreç verimliliğini artırmakOtomatik ve Robotik Muayene Ekipmanlarımaliyeti düşürmek ve süreç verimliliğini artırmakEndüstriyel Alanlarda(Havacılık, Demiryolu, Otomotiv, Petrol ve Gaz, İmalat, Proses Endüstrisi) ve
Enerji Üretimi(Yenilenebilir, Nükleer, Yeni Reaktörler, Gelişmiş Reaktörler, Araştırma Reaktörleri, Gaz Kombine, Kömür, Kojenerasyon) kullanılmaktadır.Amacımız her zaman müşterilerimizinyüksek güvenlik standartlarınıkarşılamalarına yardımcı olmak, küresel hizmetlere dayalıverimli muayene çözümlerisunarakmaliyeti düşürmek ve süreç verimliliğini artırmak,SSSveenerji üretiminingüvenli, verimliSensör referans sensördür. Şirket tarafından geliştirilen akustik emisyon kalibrasyon sistemi ikincil kalibrasyon için kullanılır. Kalibrasyon sistemi test tezgahı, toplama cihazı ve test yazılımından oluşur ve kalibrasyon yöntemi yüzey dalgası ses alanı kalibrasyonunu kullanır.Çin'deki tek NDT cihazları Ar-Ge ve üreticisiyiz. çalışmasını sağlamaktır.Ana ürünlerimiz olan AE sistemleri ve cihazları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve diğer ülkelere satılmış olup, mükemmel itibarıyla dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmıştır.AvantajımızISO12714 (ASTM E1781, GB/T19801) uyarınca, Metroloji Enstitüsü tarafından kalibre edilmiş standart sensör kullanınSensör referans sensördür. Şirket tarafından geliştirilen akustik emisyon kalibrasyon sistemi ikincil kalibrasyon için kullanılır. Kalibrasyon sistemi test tezgahı, toplama cihazı ve test yazılımından oluşur ve kalibrasyon yöntemi yüzey dalgası ses alanı kalibrasyonunu kullanır.Çin'deki tek NDT cihazları Ar-Ge ve üreticisiyiz. SSS1.Fiyat terimi nedir?FOB Guangzhou.2.Garanti süresi ne kadardır?Sevkiyat tarihinden sonra 12 ay3.Teslimat tarihi nedir?T/T ödemesini aldıktan sonra 10-30 gün.4.Garanti süresini aşan arızalı parça nasıl ele alınır?Müşteri, test ve bakım için arızalı parçaları iade edebilir, tüm lojistik ücreti müşterinin maliyetinde olacaktır.
![]()