G80/1 pasif bir piezoelektrik akustik emisyon sensörüdür.Düşük frekans tepkisi, onu
büyük nesnelerin veya beton, çelik ve jeolojik
yapılar gibi yüksek sönümleme malzemelerinden yapılmış nesnelerin izlenmesi için uygun hale getirir. Ayrıca basınçlı kaplardaki sızıntıların izlenmesi ve kısmi deşarjın tespiti için de kullanılabilir.
| Teknik Özellikler | |
| Rezonans Frekansı Ref V/(m/s) | 80kHz |
| Frekans Aralığı | 20kHz-180kHz |
| Hassasiyet Zirvesi Ref V/(m/s) | >70dB |
| Çalışma Sıcaklığı. | -20 ila 80°C |
| Boyut(DxY) | 19x19.5mm |
| Ağırlık | 59g |
| Kasa Malzemesi | SUS-304 |
| Yüzey Malzemesi | Seramik |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| Konnektör | Entegre kabloda BNC |
| Konnektör Konumu | Yan |
| Aksesuarlar | |
| Sinyal kablosu modeli | SYV-50-3/ STYV-50-2 |
| Sabitleme | M20A |
| Ön yükseltici | PAS/PAV |
![]()
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd., teknoloji aracılığıyla dünyanın refahını ve gelişimini teşvik etmeye kararlıdır, maliyetleri düşüren ve süreç verimliliğini artıran Ekipman ve kullanılmaktadır.alanına odaklanarak işletmelerin Enerji Üretiminde ve maliyetleri en aza indirmelerine yardımcı olur. Biz akıllı ekipman ve otomasyon çözümü entegrasyon hizmet sağlayıcısıyız. Şirketimiz profesyonel bir dış ticaret satış ekibine ve deneyimli bir teknik destek ekibine sahiptir, ekibimizin çalışma prensipleri müşteri odaklılık ve hızlı çözümdür. İş kapsamımız Tahribatsız Muayene (NDT) Akustik Emisyon Test
Cihazları, Endüstriyel Robot, Mekanik ve Elektrikli mükemmel vb. NDT (Yenilenebilir, Nükleer, Yeni Reaktörler, Gelişmiş Reaktörler, Araştırma Reaktörleri, Gaz Kombine, Kömür, Kojenerasyon) kullanılmaktadır.
Amacımız, müşterilerimizin mükemmel karşılamalarına her zaman yardımcı olmak, maliyetleri düşüren ve süreç verimliliğini artıran Ultrasonik Hata Dedektörü, Ultrasonik Et Kalınlığı Ölçer kullanılmaktadır.Sensörler, Elektronik Ölçüm Yazılım ve Donanımları kullanılmaktadır.yeteneğine sahiptir, ayrıca müşteriler için Standart Dışı
Otomatik ve Robotik Muayene Ekipmanları özelleştirebiliriz. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak Endüstriyel Alanlarda (Havacılık, Demiryolu, Otomotiv, Petrol ve Gaz, İmalat, Proses Endüstrisi) ve Enerji Üretiminde (Yenilenebilir, Nükleer, Yeni Reaktörler, Gelişmiş Reaktörler, Araştırma Reaktörleri, Gaz Kombine, Kömür, Kojenerasyon) kullanılmaktadır.
Amacımız, müşterilerimizin mükemmel karşılamalarına her zaman yardımcı olmak, maliyetleri düşüren ve süreç verimliliğini artıran küresel hizmetlere dayalı güvenli, verimli ve endüstriyel tesislerin ve enerji üretiminin güvenli, verimli ve mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlamaktır. Başlıca ürünlerimiz olan AE sistemleri ve cihazları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve benzeri yerlere satılmış olup, mükemmel itibarıyla dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmıştır.SSS
S1: Fiyatlandırma şartı nedir?
A1: FOB Şanghay /Guangzhou/ Shenzhen
S2: Ödeme koşullarınız nelerdir?
A2: T/T Banka Havalesi, Alibaba Ticaret Güvencesi ve benzeri. Normalde PO ile %50 depozito, sevkiyat öncesi %50 bakiye.
S3: Özel garanti hizmetiniz hakkında ne düşünüyorsunuz?
A3: Tüm ürünlerimiz bir yıllık garanti süresi ile sağlanmaktadır, satış sonrası çağrılar günde 24 saat görev başındadır ve çalışma saatleri içinde anında yanıt verilir.
S4: Bir ticaret şirketi misiniz yoksa fabrika mısınız?
A4: Şanghay, Jiangsu ve Guangdong'da 5 fabrikası olan bir grup şirketiyiz. Şirketimiz profesyonel bir dış ticaret satış ekibine ve deneyimli bir teknik destek ekibine sahiptir. Biz akıllı ekipman ve otomasyon çözümü entegrasyon hizmet sağlayıcısıyız.
S5: Teslimattan önce tüm mallarınızı kontrol ediyor musunuz?
A5: Evet, cihazların her bileşeni fabrikadan ayrılmadan önce kesinlikle kontrol edilmelidir.
Başka sorularınız olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
![]()