GI150 Akustik Emisyon Sensörü
| Teknik Özellikler | |
| Rezonanslı Frek. Ref V/(m/s) | 150kHz |
| Frekans Aralığı | 60kHz-400kHz |
| Hassasiyet Tepe Ref V/(m/s) | >75dB |
| Entegre ön amplifikatör | 40dB28V |
| Önamp. Empedans | 50Ω |
| Çalışma Sıcaklığı. | -20 ila 50℃ |
| Boyut(DxY) | 30×36.5mm |
| Ağırlık | 120 g |
| Kasa Malzemesi | SUS-304 |
| Yüzey Malzemesi | Seramik |
| Koruma Sınıfı | IP62 |
| Konnektör | BNC |
| Konnektör Konumu | Yan |
| Aksesuarlar | |
| Sinyal kablosu modeli | RG178/RG316 |
| Sabitleme | M36 |
GI150, entegre ön amplifikatörlü piezoelektrik bir akustik emisyon sensörüdür, kablolama işini basitleştirerek ek ön amplifikatöre bağlanması gerekmez. Ve bu sensör, metalik ekipmanların çatlak ve arıza teşhisi için ve boru hatları, basınçlı kaplar, köprüler vb. gibi yapıların sağlık izlenmesi için çok uygundur. Ayrıca, GI150 diğer üreticilerin AE dedektörleriyle uyumludur.
1.Fiyat şartı nedir?
FOB Guangzhou.
2.Garanti süresi ne kadardır?
Sevkiyat tarihinden sonra 12 ay
3.Teslimat tarihi nedir?
T/T ödemesini aldıktan sonra 30-45 gün.
4.Garanti süresini aşan arızalı parça ile nasıl başa çıkılır?
Müşteri, arızalı parçaları test ve bakım için iade edebilir, tüm lojistik maliyet ve bakım ücreti müşterinin sorumluluğundadır.
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd., teknoloji aracılığıyla dünyanın refahını ve gelişimini teşvik etmeye, odaklanmaya kararlıdır.S4: Bir ticaret şirketi misiniz yoksa fabrika mısınız?şirketlerinS2: Ödeme koşullarınız nelerdir?veS1: Fiyat şartı nedir?yardımcı olmak için.Biz akıllı ekipman veotomasyon çözümüentegrasyon hizmet sağlayıcısıyız. Şirketimiz profesyonel bir dış ticaret satış ekibine ve deneyimli bir teknik destek ekibine sahiptir, ekip çalışmamızın ilkeleri müşteri odaklı ve hızlı çözümdür. İş kapsamımız şunları içerir:NDT, Endüstriyel Robot, Mekanik ve Elektrik Ekipmanları vb.
NDTtest bölümümüzAkustik Emisyon Test Cihazları, Ultrasonik Hata Dedektörü, Ultrasonik Kalınlık ÖlçerSensörler, Elektronik Ölçüm Yazılım ve Donanım geliştirebilir, ayrıca müşteriler içinC1: FOB Şanghay / Guangzhou/ ShenzhenS2: Ödeme koşullarınız nelerdir?C2: T/T Banka Havalesi, Alibaba Ticaret Güvencesi ve benzeri. Normalde PO ile %50 depozito, sevkiyat öncesi %50 bakiye.C3: Tüm ürünlerimiz için bir yıllık garanti süresi sağlanmaktadır, satış sonrası aramalar günde 24 saat görevdedir ve çalışma saatleri içinde anında yanıt verilir.S4: Bir ticaret şirketi misiniz yoksa fabrika mısınız?Amacımız, müşterilerimizinyüksek güvenlik standartlarınıkarşılamalarına her zaman yardımcı olmak, küresel hizmetlere dayalıverimli denetim çözümlerisunmak, bu damaliyeti düşürür ve süreç verimliliğini artırır,S2: Ödeme koşullarınız nelerdir?veS2: Ödeme koşullarınız nelerdir? güvenli, verimli
vemükemmelçalışmasını sağlamaktır.Ana ürünlerimiz olan AE sistemi ve cihazları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve diğer ülkelere satılmış olup, mükemmel bir itibarla dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmıştır.SSSS1: Fiyat şartı nedir?C1: FOB Şanghay / Guangzhou/ ShenzhenS2: Ödeme koşullarınız nelerdir?C2: T/T Banka Havalesi, Alibaba Ticaret Güvencesi ve benzeri. Normalde PO ile %50 depozito, sevkiyat öncesi %50 bakiye.C3: Tüm ürünlerimiz için bir yıllık garanti süresi sağlanmaktadır, satış sonrası aramalar günde 24 saat görevdedir ve çalışma saatleri içinde anında yanıt verilir.S4: Bir ticaret şirketi misiniz yoksa fabrika mısınız?C4: Şanghay, Jiangsu ve Guangdong'da 5 fabrikası olan bir grup şirketiyiz. Şirketimiz profesyonel bir dış ticaret satış ekibine ve deneyimli bir teknik destek ekibine sahiptir. Biz akıllı ekipman ve otomasyon çözümü entegrasyon hizmet sağlayıcısıyız.Başka sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
![]()