GH150/2 Özellikle zorlu ortamlarda yapısal sağlık izleme için kullanılabilir.
Elektrik boru hatları, basınçlı kaplar ve tesislerde ve açık deniz platformlarında depolama tankları gibi yapılar.
| Teknik Özellikler | |
| Rezonans Frekansı. Ref V/(m/s) | 150 kHz |
| Frekans aralığı | 60kHz-400kHz |
| Duyarlılık Zirvesi Ref V/(m/s) | > 73dB |
| Çalışan geçici. | -20 ile 170°C arasında |
| Boyut(DxH) | 19x15mm |
| Ağırlık | 45 g |
| Dava Malzemesi | SUS-304 |
| Yüz malzemesi | Seramik |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| Bağlantı | BNC, bütün kablo üzerinde. |
| Bağlantı konumu | Yan taraf |
| Aksesuarlar | |
| Sinyal kablosu modeli | SYV-50-3/STYV-50-2 |
| Tutun. | H20 |
| Ön güçlendirici | PAS/PAV |
![]()
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd. dünyanın refahını ve gelişimini teknoloji yoluyla teşvik etmeye kararlıdır.Ben...Zeki.EÇöp &AUtomation Çözümleriçin şirketlere yardımcı olmak içiniyileştirmek PrOdüksiyon sürecivemaliyeti en aza indirmek.
Biz akıllı bir ekipmanız.a)Çözümentegrasyon hizmet sağlayıcısı.Şirketimizin profesyonel bir dış ticaret satış ekibi ve deneyimli bir teknik destek ekibi var, takım çalışmamızın ilkeleri müşteri önceliği ve hızlı çözümdür.Yeni Dönem DönemiT- Evet.Ekipman, AKustikEgörevTÇıkartmaBen...EnstrümanlarBen...endüstriyelRObot,MEkonomik veEelektrikliEÇöpçatanvb.
Bizim NDT'miztesÇıkartmabölünmeAr-Ge, üretim, satış ve teknik uygulama hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır.AKustikEgörevTÇıkartmaBen...aletler,UAltın sesFhukukDEktör,UAltın sesTHicknessGAugeAraştırma ve Geliştirme ekibimizSensörler, Elektronik Ölçüm Yazılımları ve Donanımları geliştirmek, biz de özelleştirebilirsinizStandart olmayanOtomatik ve Robotik Denetim EkipmanıÜrünlerimiz çoğunluklaEndüstriyel Alan(Aerospace, Demiryolu, Otomotiv, Petrol ve Gaz, Üretim, İşlem Endüstrisi) veElektrik üretimi(Yenilenebilir, Nükleer, Yeni Reaktörler, Gelişmiş Reaktörler, Araştırma Reaktörleri, Gaz Kombine, Kömür, Kojenerasyon).
Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamalarına her zaman yardımcı olmaktır.yüksek güvenlik standartlarıÖnerilerverimli denetim çözümleriküresel hizmetlere dayalımaliyetleri azaltmak ve süreç verimliliğini artırmak, yapEndüstriyel tesislerveGüç üretimiçalıştırmak içinGüvenli, verimliveMükemmel..Ana ürünlerimiz AE sistemi ve enstrümanları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve diğer ülkelere satıldı.Dünyanın her yerinden müşterilerin güvenini ve desteğini kazanan mükemmel bir üne sahip.
![]()
1Şirketinizin ticaret türü nedir?
Üretim ve ticaret.
2Teslimat süreniz nedir?
10-20 gün farklı sipariş miktarına göre.
3- Garanti süreniz nedir?
Teslimat tarihinden bir yıl sonra.
4- OEM/ODM kullanılabilir mi?
- Evet. - Evet.