GD150pasif piyezoelektrik akustik emisyon sensörüdür, it yüksek voltajlı kısmi boşaltmaları tespit etmek için uygundur.
Özellikle yüksek gürültü altındaki metal çatlaklarını tespit etmek için, manyetik bir tutma ile kolayca monte edilebilir.
| Teknik Özellikler | |
| Rezonans Frekansı. Ref V/(m/s) | 150 kHz |
| Frekans aralığı | 60kHz-400kHz |
| Duyarlılık Zirvesi Ref V/(m/s) | > 65dB |
| Çalışan geçici. | -20 ile 120°C arasında |
| Boyut(DxH) | 19×19.5 mm |
| Ağırlık | 67 g |
| Dava Malzemesi | SUS-304 |
| Yüz malzemesi | Seramik |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| Bağlantı | Entegre kablo üzerinde çift çekirdekli BNC |
| Bağlantı konumu | Yan taraf |
| Aksesuarlar | |
| Ön güçlendirici | PAS/PAV |
| Tutun. | M20 |
![]()
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd. dünyanın refahını ve gelişimini teknoloji yoluyla teşvik etmeye kararlıdır.Ben...Zeki.EÇöp &AUtomation Çözümleriçin şirketlere yardımcı olmak içiniyileştirmek PrOdüksiyon sürecivemaliyeti en aza indirmek.
Biz akıllı bir ekipmanız.a)Çözümentegrasyon hizmet sağlayıcısı.Şirketimizin profesyonel bir dış ticaret satış ekibi ve deneyimli bir teknik destek ekibi var, takım çalışmamızın ilkeleri müşteri önceliği ve hızlı çözümdür.Yeni Dönem DönemiT- Evet.Ekipman, AKustikEgörevTÇıkartmaBen...EnstrümanlarBen...endüstriyelRObot,MEkonomik veEelektrikliEÇöpçatanvb.
Bizim NDT'miztesÇıkartmabölünmeAr-Ge, üretim, satış ve teknik uygulama hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır.AKustikEgörevTÇıkartmaBen...aletler,UAltın sesFhukukDEktör,UAltın sesTHicknessGAugeAraştırma ve Geliştirme ekibimizSensörler, Elektronik Ölçüm Yazılımları ve Donanımları geliştirmek, biz de özelleştirebilirsinizStandart olmayanOtomatik ve Robotik Denetim EkipmanıÜrünlerimiz çoğunluklaEndüstriyel Alan(Aerospace, Demiryolu, Otomotiv, Petrol ve Gaz, Üretim, İşlem Endüstrisi) veElektrik üretimi(Yenilenebilir, Nükleer, Yeni Reaktörler, Gelişmiş Reaktörler, Araştırma Reaktörleri, Gaz Kombine, Kömür, Kojenerasyon).
Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamalarına her zaman yardımcı olmaktır.yüksek güvenlik standartlarıÖnerilerverimli denetim çözümleriküresel hizmetlere dayalımaliyetleri azaltmak ve süreç verimliliğini artırmak, yapEndüstriyel tesislerveGüç üretimiçalıştırmak içinGüvenli, verimliveMükemmel..Ana ürünlerimiz AE sistemi ve enstrümanları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve diğer ülkelere satıldı.Dünyanın her yerinden müşterilerin güvenini ve desteğini kazanan mükemmel bir üne sahip.
![]()
1- Fiyat terimi nedir?
FOB Guangzhou.
2- Garanti süresi nedir?
Taşıma tarihinden sonraki 12 ay
3- Teslimat tarihi ne?
T/T ödemeyi aldıktan sonra 10-30 gün.
4.Garanti süresini aşan arızalı parçayla nasıl başa çıkılır?
Müşteri, test ve bakım için arızalı parçaları geri gönderebilir, tüm lojistik ücretleri müşteri masrafları altında olmalıdır.
5- OEM ve ODM kullanılabilir mi?
- Evet. - Evet.
Başka sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.