GH150, nükleer santraller gibi zorlu ortamlarda ve metalik ekipmanları tespit etmek için uygundur
basınçlı kaplar, tanklar, boru hatları vb.
| Teknik Özellikler | |
| Rezonans Frekansı Ref V/(m/s) | 150kHz |
| Frekans Aralığı | 60kHz-400kHz |
| Hassasiyet Zirvesi Ref V/(m/s) | >60dB |
| Çalışma Sıcaklığı. | -20 ila 600°C |
| Boyut(DxY) | 19x19.5mm |
| Ağırlık | 125g |
| Kasa Malzemesi | Paslanmaz Invar Çelik |
| Yüzey Malzemesi | Paslanmaz Invar Çelik |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| Konnektör | Entegre kabloda BNC |
| Konnektör Konumu | Yan |
| Aksesuarlar | |
| Sinyal kablosu modeli | SYV-50-3/STYV-50-2 |
| Sabitleme | H20 |
| Ön yükseltici | PAS/PAV |
![]()
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd., teknoloji aracılığıyla dünyanın refahını ve gelişimini teşvik etmeye kararlıdır.S: Ürünlerin kalitesi nasıl?kuruluşlarınAna ürünlerimiz olan AE sistemleri ve cihazları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve diğer ülkelere satılmış olup, mükemmel itibarıyla dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmıştır.vemükemmel bir şekildeyardımcı olmak için.Biz akıllı ekipman veotomasyon çözümentegrasyon hizmet sağlayıcısıyız. Şirketimiz profesyonel dış ticaret satış ekibine ve deneyimli teknik destek ekibine sahiptir, ekibimizin çalışma prensipleri müşteri odaklı ve hızlı çözümdür. İş kapsamımızNDT,Endüstriyel Robot
,Mekanik ve Elektrik Ekipmanlarıvb.NDTtestbölümümüz,Ultrasonik Hata Dedektörüçalışmasını sağlamaktır.Ana ürünlerimiz olan AE sistemleri ve cihazları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve diğer ülkelere satılmış olup, mükemmel itibarıyla dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmıştır.SSS A: Yakında sizinle iletişime geçeceğiz. En geç 10 saati aşmayacaktır.S: Ürünlerin kalitesi nasıl?özelleştirebiliriz. Ürünlerimiz ağırlıklı olarakEndüstriyel Alanlarda(Havacılık, Demiryolu, Otomotiv, Petrol ve Gaz, Üretim, Proses Endüstrisi) veEnerji Üretiminde(Yenilenebilir, Nükleer, Yeni Reaktörler, Gelişmiş Reaktörler, Araştırma Reaktörleri, Gaz Kombine, Kömür, Kojenerasyon) kullanılmaktadır.Amacımız, müşterilerimizinyüksek güvenlik standartlarınıAna ürünlerimiz olan AE sistemleri ve cihazları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve diğer ülkelere satılmış olup, mükemmel itibarıyla dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmıştır.verimli muayene çözümleriAna ürünlerimiz olan AE sistemleri ve cihazları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve diğer ülkelere satılmış olup, mükemmel itibarıyla dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmıştır.maliyeti düşürür ve süreç verimliliğini artırır,
endüstriyel tesislerinveenerji üretiminingüvenli, verimlivemükemmel bir şekildeçalışmasını sağlamaktır.Ana ürünlerimiz olan AE sistemleri ve cihazları Çin, ABD, İngiltere, Brezilya, Endonezya ve diğer ülkelere satılmış olup, mükemmel itibarıyla dünya çapındaki müşterilerin güvenini ve desteğini kazanmıştır.SSS A: Yakında sizinle iletişime geçeceğiz. En geç 10 saati aşmayacaktır.S: Ürünlerin kalitesi nasıl? A: ISO ve CE sertifikalarımız var. Referansınız için sertifikalarımızı size gönderebiliriz.S: Garanti ne kadar? A: 12 ay. Garanti süresi ücretsiz bakım.S: Teslimat süresi nasıl? A: Ürünlerimizin çoğu stokta bulunmaktadır, test edildikten sonra teslimatınız için teslimat süresi yaklaşık 5-7 gündür.S: Fabrikanızı ziyaret edebilir miyiz? A: Elbette, lütfen fabrikamızı ziyaret etmekten çekinmeyin.S: Garanti ne kadar? A: 12 ay. Garanti süresi ücretsiz bakım.